Kraštovaizdžio projektavimas ir apželdinimas

KRAŠTOVAIZDŽIO PROJEKTAVIMAS IR APŽELDINIMO PROJEKTAS susideda iš keletos etapų. Tai yra bendras kūrybinis procesas, kuriame dalyvaujate Jūs ir mūsų specialistai. Ir nesvarbu, ar sklypas mažas ar didelis, siauras ar ilgas mes visada kartu rasime geriausia sprendimą, nes pirmiausia skiriame laiko pažinti Jus, Jūsų gyvenimo būdą, poreikius ir tikslus. Tada tai paverčiama projektu, o viso projektavimo metu palaikome ryšį su jumis ir reguliariai drauge dirbame po kiekvieno etapo.

1 etapas

konsultacija sklype
Konsultacija

Tai vizitas Jūsų sklype, kuriame išsiaiškinsime kokie Jūsų poreikiai, kas patinka ar nepatinka. Įvertiname sklypo privalumus ir trūkumus, aiškinsimes kokia sodo stilistika Jums artima ir koks sodo stilius Jums tiktų pagal namo architektūra, interjerą ir kasdieninius įpročius. Pasiūlysime idėjų kaip pakoreguoti ar apželdinti naujai, kur ir kokias funkcines erdves įsirengti.  Mūsų noras rasti orginaliausia ir ekonomiškiausia apželdinimo variantą.

Plačiau apie šią paslaugą galite pasidomėti čia.

2 etapas

apzeldinimo projektas
Apželdinimo projekto parengimas

Po pirminės konsultacijos sutariamas parengimo laikas ir pasirašoma paslaugos sutartis.

Šiame etape sprendžiasi geriausia sodo dizaino koncepcija. Aiškinames galimas grunto, drenažo problemas, inžinerinių tinklų (komunikacijų )vietas. Parengiama bendras planas, kuriame matysis funkcinės zonos, kietųjų dangų, naudojamų mažosios architektūros elementų, dekoratyvinių vandens telkinių vietos. Pagal apsibrėžtą stilistiką, spalvų gamą paruošiamas dendrologinis planas su augalų sąrašu, žydėjimo laiku ir kiekiais. Želdyno augalai parenkami atitinkantys sklypo gruntą ir šviesą taip, kad džiugintu ir puoštu Jūsų erdvę visais metų laikais.

Projekte pateikiama viso sklypo brėžiniai , apšvietimo vietos su šviestuvo tipais, laistymo sistemos planas ( kuomet aktualu), kietųjų dangų parinkimas ir apskaičiavimas. Norint lengviau įsivaizduoti kaip Jūsų projektuojamas sklypas atrodys, ruošiame realistines 3D vizualizacijas.

3 etapas

irengimas ir prieziura sodo
Želdynų įrengimas arba projekto darbų įgyvendinimo priežiūra.

Šiame etape turint techninius brėžinius ir pilną objekto detalizaciją, mes galime pilnai ar dalinai įgyvendinti paruoštą projektą. Bendradarbiaujant su patikimais Lietuvos medelynais, gėlių ūkiais, atrinksime ir pasirūpinsime visomis reikalingomis medžiagomis.

Mūsų kraštovaizdžio projektai yra paruošiami detaliai ir išsamiai, todėl visada yra galimybė sklypo šeimininkams kurti grožį savo kieme patiems. Turint planą galima lengvai darbus skirstyti etapais, o iškilus klausimams visada padėsime. 

4 etapas

viksvos moderniame sode
Priežiūros darbai

Įgyvendinę projektą , mes galime vykdyti nuolatinę sklypo priežiūros darbus.

Plačiau apie šią paslaugą galite pasidomėti čia.

Turite klausimų ? Susisiekite su mumis

„Mes tiek grožio gamtoj ir aplinkoj rasim, kiek mes patys iš savęs jon įdėsim, pačia širdimi“
-Jonas Mekas
sodostudija.lt

+3706 87 56097
info@sodostudija.lt

Ypatingi pasiūlymai ir įkvepiančios istorijos gali atkeliauti tiesiai į pašto dėžutę!