Konsultacija

KONSULTACIJOS PASLAUGA - dažniausiai tai vizitas Jūsų sklype, bet jei nėra galimybės susitikti asmeniškai, konsultuojame nuotoliu per zoom/teams programas.

KONSULTACIJA JŪSŲ APLINKOJE : vizito metu išsiaiškinsime kokie Jūsų poreikiai, kas patinka ar nepatinka. Įvertiname sklypo privalumus ir trūkumus, aiškinsimes kokia sodo stilistika Jums artima ir koks sodo stilius Jums tiktų pagal namo architektūra, interjerą ir kasdieninius įpročius. Pasiūlysime idėjų kaip pakoreguoti ar apželdinti naujai, kur ir kokias funkcines erdves įsirengti. Dažniausiai tai naujų sklypų savininkai norintys susikurti savo svajonių sodą su mūsų pagalba. Susipažinti su tolimesniais bendradarbiavimo etapais galite čia :

Jeigu sklypas, turi jau sukurtą istoriją ir reikalinga konsultacija konkretaus klausimo sprendimui, kaip pvz : naujo ploto apželdinimas, rekonstrukcija ar ligų prevencijai. Tuomet įvertinami esami žoliniai ir sumedėję augalai, pateikiami konsultacijos metu korekciniai sprendimai. Dažniausiai pakanka vienos kosultacijos, nes gaunate konkrečių idėjų kaip savo sklypą tvarkytis toliau.

  • Konsultuojame visoje Lietuvoje

  • Jums patogiu laiku, vakare ar savaitgalį

KONSULTACIJA NUOTOLIU : pirminiame etape atsiunčiama anketa . Susipažinus su gautais atsakymais turime aiškius Jūsų poreikius ir lūkesčius. Tuomet konsultacija nuotoliu vyksta efektyviau su aiškiomis rekomendacijomis, eskizais, augalų parinkimais. Nesvarbu ar tai Lietuvos teritorija ar kita šalis, namų aplinka kurioje norėtusi leisti laiką su šeima, turi džiugintį nuolatos.

Dirbame ir kuriame remiantis natūralios gamtos darna.
Mums svarbu, kad supanti aplinka derėtų su pastatų architektūriniu stiliumi,
vidaus erdve ir tuo pačiu leidžianti išpildyti Jūsų svajones.
geliu masyvas sode
sodostudija.lt

+3706 87 56097
info@sodostudija.lt

Ypatingi pasiūlymai ir įkvepiančios istorijos gali atkeliauti tiesiai į pašto dėžutę!